Ексклюзивна
розробка видавництва
«Колесо Життя»


Щоденник створений на основі методики постановки цілей та аналізу результатів, які відповідають вашим справжнім бажанням.

Інструмент
для кращого розуміння своїх цілей
та призначення у житті


Щотижнева практика планування задач і аналізу результатів допомагає визначити найголовніше та побачити, що можна ще зробити, щоб задача була вирішена на 100%.

Сучасний
інструмент бронювання
часу


Спеціальний блок для тайм-боксингу – це можливість наочно забронювати час для виконання важливих завдань, а, головне, для власного відпочинку і перезавантаження.

Це більше, ніж щоденник!

Які бонуси ховаються за сторінками щоденника «Місії та Цінності»

Планування маленьких кроків задля досягнення великих цілей

Плануйте цілі на рік, щоб бачити повну картину того, до чого ви прагнете. Формуйте цілі на місяць і завдання на тиждень, виходячи з того, що для вас найважливіше.

Визначення своєї місії, цілей і цінностей

Подумайте над тим, навіщо ви щодня працюєте, чому ви робите це саме в цій компанії, наскільки місія та цінності компанії збігаються з вашими. Саме збіг цих параметрів стає основою для радості, інтересу та захопленості роботою, яку ви виконуєте.

Визначення рівня задоволення від роботи

Ви навчитеся краще розуміти, що вам приносить задоволення та зможете керувати своїм станом, знижуючи рівень щоденного стресу.

Наповнення радістю

Щоденник завжди нагадає вам про те, що важливо помічати радість і красу навіть у незначних подіях життя. Адже саме з таких дрібниць і складається саме життя.

Створюйте життя, якого ви прагнете і кожен день наповнюйте сенсом і радістю

Плануйте з задоволенням. Аналізуйте легко. Знаходьте вирішення питань швидко. І, головне, насолоджуйтесь кожного дня.

Ціна

Контакти

Охапкіна Анастасія
тел.: 063 665-04-73 (viber)
e-mail: info@koleso-gizni.com.ua

Напишіть нам, щоб ми з вами могли обговорити подробиці доставки щоденника або просто заходьте на сторінку товару і замовляйте стільки, скільки вам потрібно. Вибирайте те, що радуватиме вас кожен день і допоможе зрозуміти, як наповними своє життя ще більшим задоволенням.

Ваше ім'я
Email:
Повідомлення: